ПРАВИЛА ВСТУПУ ДО КОЛЕДЖУ

2020 року

Правила прийому до Коледжу Приватного вищого навчального закладу «Університет Короля Данила» в 2020 році розроблені Приймальною комісією Коледжу Приватного вищого навчального закладу «Університет Короля Данила» (далі – Правила прийому, Приймальна комісія, Коледж Університету) відповідно до Умов прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти в 2020 році (далі – Умов прийому), затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 30 жовтня 2019 року № 1350 та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 17 січня 2020 року за № 49/34332 (далі – Умови прийому), затверджених Вченою радою Приватного вищого навчального закладу «Університет Короля Данила» 30.01.2020 р., протокол № 7, і є обов’язковими до виконання.

СПЕЦІАЛЬНОСТІ КОЛЕДЖУ

1

Право

Ліцензований обсяг 100 місць

3

Будівництво та цивільна інженерія

Ліцензований обсяг 25 місць

4

Архітектура та містобудування

Ліцензований обсяг 50 місць

5

Дизайн

Ліцензований обсяг 30 місць

6

Інженерія програмного забезпечення

Ліцензований обсяг 30 місць

7

Сучасна хореографія

Ліцензований обсяг 30 місць

8

Музичне мистецтво

Ліцензований обсяг 30 місць

ЗАРАХУВАННЯ НА 1 КУРС КОЛЕДЖУ після закінчення 9-го класу
Зарахування на І курс освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» на базі 9-ти класів відбуватиметься за результатами складання вступних випробувань з двох загальноосвітніх предметів: 1) українська мова та література (перший предмет); 2) історія України або математика (другий предмет) залежно від обраної вступником спеціальності. Для абітурієнтів, які у 2020 р. вступатимуть на навчання за спеціальностями «Архітектура та містобудування» або «Дизайн» зараховуються результати вступного випробування (у вигляді тестування) з української мови, а також результати творчого конкурсу (рисунку), що будуть проводитися в Коледжі Університету.   з 30 червня по 13 липня - подача заяв та інших необхідних документів, які можна надсилати у вигляді скан- або фотокопій на електронну адресу Приймальної Комісії vstup@ukd.edu.ua з 14 липня по 21 липня - дати проведення творчих конкурсів. Про графік і процедуру проведення цих конкурсів (в дистанційній формі, в онлайн-режимі чи в УКД, з дотриманням усіх необхідних санітарних вимог!) ми повідомимо тобі додатково. Зарахування відбудеться не пізніше ніж 31 липня, додатковий термін зарахування – не пізніше ніж 31 серпня 2020 р.
ЗАРАХУВАННЯ ДО КОЛЕДЖУ УКД ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ 11 КЛАСУ

1) для вступу на 2 курс Коледжу УКД (з терміном навчання 1 рік 10 місяців, для спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» - 2 роки 10 місяців) дійсними є сертифікати ЗНО 2017, 2018, 2019 та 2020 років.

2) У 2020 році здійснюватиметься набір до Коледжу університету на базі 11-ти класів за результатами вступних іспитів без ЗНО або за наявності сертифікатів ЗНО з двох предметів:  українська мова та література (обов’язковий), історія України, математика або географія (на вибір абітурієнтів) – для спеціальностей «Право», «Фінанси, банківська справа та страхування»; українська мова та література (обов’язковий), математика, фізика або історія України (на вибір абітурієнтів) – для спеціальностей «Будівництво та цивільна інженерія», «Інженерія програмного забезпечення».

Вступники зараховуються до Коледжу університету на базі 11-ти класів при вступі на спеціальності «Архітектура та містобудування» або «Дизайн» за наявності сертифікату ЗНО або іспиту з української мови та літератури і результатами проходження в Коледжі університету творчого конкурсу (рисунку). Зарахування на навчання до Коледжу УКД на базі 11-ти класів відбуватиметься за результатами проходження ЗНО або вступних іспитів (творчих конкурсів) у Коледжі УКД на власний розсуд абітурієнтів у будь-яких комбінаціях

ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВСТУПУ ДО КОЛЕДЖУ
1. Копія документа, що посвідчує особу (копія паспорта або копія ID-картки; копія свідоцтва про народження для осіб, яким виповнюється 14 років після 01 травня 2020 року); 2. Документ про освіту з додатком; 3. Сертифікат (сертифікати) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти після 11 класу) 2017, 2018, 2019 або 2020 років; 4. Копія ідентифікаційного номера; 5. Чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.; 6. Копія військового квитка або посвідчення про приписку – для військовозобов’язаних; 7. Папка на зав’язках.