Команда Фахового коледжу Закладу вищої освіти "Університет Короля Данила" – це команда позитивних, активних і успішних професіоналів, які із задоволенням виконують свою роботу. Кожен з нас – унікальний і є потрібним для досягнення місії закладу. Ми любимо життя, свою роботу, підтримуємо і пишаємося нашими студентами та випускниками. І в цьому – наш успіх!

yaslyk

Володимир ЯСЛИК

Директор Фахового коледжу ЗВО "УКД"

e-mail: yaslyk.volodymyr@ukd.edu.ua

«Задоволення від навчання та й життя загалом може бути досягнуто тільки тоді, коли ми реалізуємо свої найкращі якості для досягнення успіху, коли ми будемо протистояти власним викликам і йти до мети, пам'ятаючи, що «щасливий той, хто у природженому ділі трудиться». Наше завдання – розвинути таланти студентів коледжу відповідно до їхніх здібностей, підготувати висококваліфікованих фахівців, сформувати в них світогляд громадянина-патріота»

 

Директор Фахового коледжу Закладу вищої освіти "Університет Короля Данила", кандидат філологічних наук, доцент кафедри перекладу та філології, спеціаліст вищої категорії.

Навчався в Прикарпатському національному університеті ім. В. Стефаника за спеціальністю «Українська мова та література», здобув кваліфікацію філолога, викладача української мови та літератури. Після закінчення аспірантури захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 10.02.01 – українська мова.

Працював викладачем української мови, літератури та світової літератури в закладах загальної середньої та вищої освіти, директором Богородчанського ліцею №2, з вересня 2023 року – директор Фахового коледжу.

 

Життєве кредо: «Виховуй власним прикладом: живи чесно, бо хто втратив чесність, тому більше нІчого втрачати».

 

Волосянко_small

Іванна ВОЛОСЯНКО

Заступниця директора Фахового коледжу УКД з виховної роботи

e-mail: ivanna.volosianko@ukd.edu.ua

«Учителями повинні бути люди чесні, діяльні, працьовиті; не тільки для годиться, а й бути живими взірцями чеснот, що їх вони мають прищепити іншим»

 

Заступниця директорки Фахового коледжу УКД з виховної роботи, викладачка циклової комісії із загальноосвітніх дисциплін та дисциплін загальної підготовки, спеціаліст ІІ категорії.

Навчалася у ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника» за спеціальністю «Українська мова і література», отримала диплом магістра.

Працювала вчителем української мови і літератури, вчителем групи подовженого дня у Вовчинецькій ЗШ I-II ступенів.

З 2018 року - асистентка кафедри перекладу та філології ЗВО "Університет Короля Данила".

З 2019 року – аспірантка ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника».

 

 

Авторка 5 наукових публікацій, 1 методичної розробки.

photo_5415781631307928082_y

Олег КЛІЩ

Заступник директора Фахового коледжу УКД з методичної, акредитаційної та організаційної роботи.

e-mail: oleh.klishch@ukd.edu.ua

«Вчити себе самого – благородна справа, але ще більш благородна – вчити інших; до речі, останнє куди легше.»

Навчався у ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника» за спеціальністю «Історія», отримав диплом магістра.

Працював викладачем історії та правознавства в закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти. Протягом 2021- 2023 рр.- головний спеціаліст відділу інституційного аудиту управління Державної служби якості освіти в Івано-Франківській області. З вересня 2023 року – заступник директора Фахового коледжу УКД з методичної, акредитаційної та організаційної роботи.

Гоголь

Василь ГОГОЛЬ

Методист

e-mail: vasyl.gogol@ukd.edu.ua

«Стався до інших так, як ти хочеш, щоб вони ставились до тебе. Якщо хочеш, щоб тобі робили добро, - роби й іншим добро. Хочеш, щоб тебе любили - люби сам всім серцем»

 

Методист Коледжу Університету Короля Данила. Навчався в Івано-Франківській Теологічній Академії за спеціальністю «Теологія» (2001–2008 рр.), отримав диплом магістра. У 2010 р. закінчив ПВНЗ Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького за спеціальністю «Правознавство», отримав диплом магістра. З 2008 по 2019 рр. працював викладачем кафедри богослов’я. З 2019 р. і досі – працює методистом Коледжу Університету Короля Данила.

Людмила_Асташкіна

Людмила АСТАШКІНА

Методистка

e-mail: liudmyla.i.astashnina@ukd.edu.ua

«Ділись з людьми кращим, що в тебе є, і цього ніколи не буде
достатньо. І все ж ділись найкращим!»

 

Закінчила Івано-Франківський державний технічний університет нафти і газу за спеціальністю «Електропостачання та електрозбереження».

З 2002 року працювала методистом у ПВНЗ «Галицька Академія».

З 2021 року – методистка Фахового коледжу ЗВО «Університет Короля Данила».