Команда Фахового коледжу Закладу вищої освіти "Університет Короля Данила" – це команда позитивних, активних і успішних професіоналів, які із задоволенням виконують свою роботу. Кожен з нас – унікальний і є потрібним для досягнення місії закладу. Ми любимо життя, свою роботу, підтримуємо і пишаємося нашими студентами та випускниками. І в цьому – наш успіх!

Варварук_small

Інна ВАРВАРУК

Директорка Фахового коледжу УКД

e-mail: inna.danyliuk@ukd.edu.ua

«Вільну особистість створити неможливо. Відповідно, наше завдання – сформувати таке середовище, в якому студент зможе краще зрозуміти себе, свої бажання, таланти, можливості, навчиться досліджувати, ставити цілі, діяти та робити власні помилки, переосмислювати результати та брати відповідальність за власні вчинки та життя»

 

Директорка Фахового коледжу Університету Короля Данила, викладачка циклової комісії із загальноосвітніх дисциплін та дисциплін загальної підготовки, кандидатка філологічних наук, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.

Навчалася у ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника» за спеціальністю «Українська мова та література», отримала диплом магістра з відзнакою. Після закінчення аспірантури у цьому ж закладі успішно захистила кандидатську дисертацію, присвячену дослідженням сучасної лінгвістики.

З 2013 року працювала в Університеті Короля Данила викладачем кафедри перекладу та філології, згодом – заступником проректора з соціально-виховної роботи, а з 2017 року і досі – директором Коледжу.

 

Була учасницею міжнародних проектів у Будапешті, Відні, Франції та Італії. Авторка 27 наукових публікацій, 2 методичних розробок, 2 словників.

 

Волосянко_small

Іванна ВОЛОСЯНКО

Заступниця директорки Фахового коледжу УКД з виховної роботи

e-mail: ivanna.volosianko@ukd.edu.ua

«Учителями повинні бути люди чесні, діяльні, працьовиті; не тільки для годиться, а й бути живими взірцями чеснот, що їх вони мають прищепити іншим»

 

Заступниця директорки Фахового коледжу УКД з виховної роботи, викладачка циклової комісії із загальноосвітніх дисциплін та дисциплін загальної підготовки, спеціаліст ІІ категорії.

Навчалася у ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника» за спеціальністю «Українська мова і література», отримала диплом магістра.

Працювала вчителем української мови і літератури, вчителем групи подовженого дня у Вовчинецькій ЗШ I-II ступенів.

З 2018 року - асистентка кафедри перекладу та філології ЗВО "Університет Короля Данила".

З 2019 року – аспірантка ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника».

 

 

Авторка 5 наукових публікацій, 1 методичної розробки.

Тетяна Зуб'як

Тетяна ЗУБ'ЯК

Заступниця директорки Фахового коледжу УКД з навчальної роботи

e-mail: tetiana.zubiak@ukd.edu.ua

«Те, що ти робиш для себе, вмирає з тобою, а те, що для інших, – живе
вічно»

(Кен Робінсон)

 

Закінчила ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника» за спеціальністю «Музика» («Педагогіка») (1993 р., диплом з відзнакою).

З 2002 працювала на посаді педагога-організатора в Українській гімназії №1, а пізніше навчала гри на фортепіано в приватній школі “Перша ластівка”.

З 2006 до 2018 року працювала методистом в Івано-Франківському регіональному центрі оцінювання якості освіти.

З 2018 року працює в ЗВО "Університет Короля Данила".

З 2022 року – заступниця директорки з навчальної роботи Фахового коледжу ЗВО «Університет Короля Данила».

Гоголь

Василь ГОГОЛЬ

Методист

e-mail: vasyl.gogol@ukd.edu.ua

«Стався до інших так, як ти хочеш, щоб вони ставились до тебе. Якщо хочеш, щоб тобі робили добро, - роби й іншим добро. Хочеш, щоб тебе любили - люби сам всім серцем»

 

Методист Коледжу Університету Короля Данила. Навчався в Івано-Франківській Теологічній Академії за спеціальністю «Теологія» (2001–2008 рр.), отримав диплом магістра. У 2010 р. закінчив ПВНЗ Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького за спеціальністю «Правознавство», отримав диплом магістра. З 2008 по 2019 рр. працював викладачем кафедри богослов’я. З 2019 р. і досі – працює методистом Коледжу Університету Короля Данила.

Людмила_Асташкіна

Людмила АСТАШКІНА

Методистка

e-mail: liudmyla.i.astashnina@ukd.edu.ua

«Ділись з людьми кращим, що в тебе є, і цього ніколи не буде
достатньо. І все ж ділись найкращим!»

 

Закінчила Івано-Франківський державний технічний університет нафти і газу за спеціальністю «Електропостачання та електрозбереження».

З 2002 року працювала методистом у ПВНЗ «Галицька Академія».

З 2021 року – методистка Фахового коледжу ЗВО «Університет Короля Данила».