Команда Фахового коледжу Закладу вищої освіти "Університет Короля Данила" – це команда позитивних, активних і успішних професіоналів, які із задоволенням виконують свою роботу. Кожен з нас – унікальний і є потрібним для досягнення місії закладу. Ми любимо життя, свою роботу, підтримуємо і пишаємося нашими студентами та випускниками. І в цьому – наш успіх!

Варварук_small

Інна Варварук

Директорка Фахового коледжу УКД

email: inna.danyliuk@ukd.edu.ua

«Вільну особистість створити неможливо. Відповідно, наше завдання – сформувати таке середовище, в якому студент зможе краще зрозуміти себе, свої бажання, таланти, можливості, навчиться досліджувати, ставити цілі, діяти та робити власні помилки, переосмислювати результати та брати відповідальність за власні вчинки та життя»

 

Директорка Коледжу Університету Короля Данила, кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри перекладу та філології.

Навчалася у ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника» за спеціальністю «Українська мова та література», отримала диплом магістра з відзнакою. Після закінчення аспірантури у цьому ж закладі успішно захистила кандидатську дисертацію, присвячену дослідженням сучасної лінгвістики.

З 2013 року працювала в Університеті Короля Данила викладачем кафедри перекладу та філології, згодом – заступником проректора з соціально-виховної роботи, а з 2017 року і досі – директором Коледжу.

 

Була учасницею міжнародних проектів у Будапешті, Відні, Франції та Італії. Авторка 27 наукових публікацій, 2 методичних розробок, 2 словників.

 

Волосянко_small

Іванна Волосянко

Заступниця директорки з організаційно-виховної роботи

email: ivanna.volosianko@ukd.edu.ua

«Учителями повинні бути люди чесні, діяльні, працьовиті; не тільки для годиться, а й бути живими взірцями чеснот, що їх вони мають прищепити іншим»

 

Заступниця директорки з соціально-виховної роботи, асистентка кафедри перекладу та філології.

Навчалася у ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника» за спеціальністю «Українська мова і література», отримала диплом магістра.

Працювала вчителем української мови і літератури, вчителем групи подовженого дня у Вовчинецькій ЗШ I-II ступенів.

З 2018 року – до сьогодні працює в Університеті Короля Данила асистенткою кафедри перекладу та філології і за суміщенням – заступником  директорки Коледжу  Університету Короля Данила з соціально-виховної роботи.

З 2019 року – аспірантка ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника».

 

Авторка 5 наукових публікацій, 1 методичної розробки.

Фінів_small

Вікторія Фінів

Заступниця директорки з навчальної роботи

email: viktoriia.finiv@ukd.edu.ua

«Знання, як і небеса, належать усім. Жоден педагог не має права приховувати їх від будь-кого, хто про них просить. Викладання - мистецтво віддавати»

Абрахам Джошуа Гешель

 

Заступниця директорки Коледжу з навчальної роботи, викладачка української мови та літератури Коледжу Університету Короля Данила, кандидатка філологічних наук. Навчалася у ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника» за спеціальністю «Українська мова та література», отримала диплом магістра з відзнакою; у Львівському національному університеті внутрішніх справ за спеціальністю «Право», отримала диплом бакалавра. Після закінчення аспірантури у ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» успішно захистила кандидатську дисертацію, присвячену дослідженням сучасної комунікативістики. З 2019 року працює в Університеті Короля Данила асистентом кафедри перекладу та філології та заступником директорки Коледжу з навчальної роботи. Учасниця міжнародних та всеукраїнських конференцій. Авторка 11 наукових статей у фахових виданнях України та закордону.

Гоголь

Василь Гоголь

Методист

email: vasyl.gogol@ukd.edu.ua

«Стався до інших так, як ти хочеш, щоб вони ставились до тебе. Якщо хочеш, щоб тобі робили добро, - роби й іншим добро. Хочеш, щоб тебе любили - люби сам всім серцем»

 

Методист Коледжу Університету Короля Данила. Навчався в Івано-Франківській Теологічній Академії за спеціальністю «Теологія» (2001–2008 рр.), отримав диплом магістра. У 2010 р. закінчив ПВНЗ Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького за спеціальністю «Правознавство», отримав диплом магістра. З 2008 по 2019 рр. працював викладачем кафедри богослов’я. З 2019 р. і досі – працює методистом Коледжу Університету Короля Данила.