Толошняк

Наталія ТОЛОШНЯК

Заступниця голови циклової комісії (відповідальна за спеціальність 025 Музичне мистецтво)

e-mail: nataliia.toloshniak@ukd.edu.ua

Закінчила Івано-Франківське музичне училище ім. Д. Січинського: спеціальність – теорія музики; кваліфікація викладач музично-теоретичних дисциплін та фортепіано; Львівську державну консерваторію ім. М.В. Лисенка: кваліфікація музикознавець; спеціальність – історія, теорія музики.

Закінчила аспірантуру при відділі музикознавства ІМФіЕ ім. М. Рильського АН України. Захистила дисертацію на тему: «Українська камерна опера (до проблеми еволюції жанру)» (1991 p.). Кандидат мистецтвознавства (1991р.); доцент (1996), доктор філософії (2006р.); член Національної Спілки композиторів України (1998 р.), член Наукового товариства імені Тараса Шевченка у Львові (1998 p.).

Упродовж 1978 – 2014 років працювала асистентом, старшим викладачем, доцентом кафедри музикознавства Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

З 2016-2017 – доцент кафедри мистецьких дисциплін і методики навчання Житомирського державного університету ім. Івана Франка;

2018-2019 – доцент кафедри лінгвометодики та культури фахової мови Житомирського державного університету ім. Івана Франка.

З 2019 – доцент кафедри естрадно-вокального мистецтва Університету Короля Данила, з 2023 – завідувачка кафедри естрадно-вокального мистецтва Університету Короля Данила.

З 2020 і досі – викладачка циклової комісії з хореографії, сценічного та музичного мистецтва Фахового коледжу ЗВО «Університет Короля Данила».

Авторка більше 40 наукових статей у фахових українських та закордонних виданнях, 4 методичних посібників, значної кількість виступів на всеукраїнських і міжнародних конференціях.

Шеремета

Василь ШЕРЕМЕТА

Голова циклової комісії

email: vasyl.i.sheremeta@ukd.edu.ua

Закінчив Калуське державне училище культури, Київський національний університет культури і мистецтв (спеціальність «Хореографія», кваліфікація балетмейстра народної хореографії, викладача фахових дисциплін, артиста»). Упродовж 1999–2008 рр. працював керівником танцювального гуртка ансамблю «Співаночка» (м. Київ), вчителем хореографії в гімназії «Євроленд» (м. Київ) та у школі-ліцеї №23 (м. Івано-Франківськ), викладачем сучасного танцю в Дитячій хореографічній школі Київської Української академії танцю, балетмейстером в шоу-балеті «Сіріус» (м. Львів). З 2004 р. – асистент кафедри мистецьких дисциплін початкової освіти Педагогічного інституту Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, з 2008 р. – старший викладач кафедри театрального і хореографічного мистецтва Інституту мистецтв Прикарпатського університету ім. В.  Стефаника та аспірант кафедри педагогіки ім. Б. Ступарика. З 2010 року і досі – директор Танцювальної школи Влада Ями. Як танцівник гастролював у Польші, Німеччині, Словаччині, Італії, Бельгії, Австрії, Угорщині, Туреччині, був організатором та танцмейстром «Галицьких балів». Започаткував Міжнародний конкурс-фестиваль хореографічного мистецтва «Stanislaviv Dance Festival» (2012 р.), який на сьогодні є найбільшим конкурс-фестивалем хореографічного мистецтва в Україні; організував та провів у м. Івано-Франківськ Всеукраїнський конкурс-фестиваль «IF DANCE STYLE» (2021р.), Всеукраїнський конкурс-фестиваль «KING DANYLO OPEN» (2019 р.), Всеукраїнський турнір зі спортивно-бального танцю «OPEN CUP» (2017, 2018, 2019, 2020 роки), Чемпіонат Західної України зі спортивно- бального танцю «West Ukrainian tour» (2019 р.), Творчий проєкт «3 в 1». У 2020 р., ініціював створення спеціальності «Сучасна хореографія» у Фаховому коледжі ЗВО «Університет Короля Данила», і сьогодні – голова циклової комісії та викладач фахових дисциплін у Фаховому коледжі. Автор 7 статей у фахових виданнях та 6 доповідей на науково-практичних конференціях.