Зарахування на І курс освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра на базі 9-ти класів відбуватиметься:

1) для усіх спеціальностей, окрім творчих, у формі розгляду мотиваційних листів, які подаються в електронному вигляді під час подачі електронної заяви (додатки до мотиваційного листа надсилаються на електронну адресу Приймальної комісії - vstup@ukd.edu.ua)

або

2) для творчих творчих спеціальностей: у формі розгляду мотиваційних листів та результатами творчих конкурсів, що будуть проходити як в онлайн, так і в офлайн-режимі.

Вимоги до мотиваційного листа для вступників до Фахового коледжу ЗВО "Університет Короля Данила"

Для абітурієнтів, які у 2023 р. вступатимуть на навчання за спеціальностями «Архітектура та містобудування», «Дизайн», «Хореографія» або «Музичне мистецтво», зараховуватимуться результати проходження творчих конкурсів: з Рисунку – для архітектури та дизайну; з Естрадного співу – для музичного мистецтва; з Сучасної хореографії – для хореографії, що будуть проводитися у Фаховому коледжі УКД з дотриманням усіх необхідних безпекових вимог (онлайн або офлайн).

Програма творчого конкурсу з Естрадного співу
Програма творчого конкурсу з Сучасного танцю
Програма творчого конкурсу з Рисунку (Архітектура)
Програма творчого конкурсу з Рисунку (Дизайн)
Програма творчого конкурсу з Акторської майстерності

ДЕДЛАЙНИ

з 25.06.2024р. – реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів

01.07. – 13.07.2024 р. – реєстрація і прийом заяв та документів;

14.07. – 22.07.2024 р. – творчі конкурси;

не пізніше ніж 03 серпня 2024 року – зарахування вступників;

***про додатковий набір і чергові сесії прийому документів буде оголошено додатково

не пізніше ніж 31 жовтня 2024 року – додаткове зарахування вступників.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ
  1. Копія ID-картки та копія свідоцтва про народження;
  2. Документ про освіту з додатком;
  3. Копія ідентифікаційного номера;
  4. Чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.;
  5. Папка на зав’язках.
РЕЄСТРАЦІЯ ЕЛЕКТРОННОГО КАБІНЕТУ

ВСТУП НА ОСНОВІ БАЗОВОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Увага! РЕЄСТРАЦІЯ електронних кабінетів вступників розпочинається з 10.00 23 ЧЕРВНЯ 2023 року!

ТЕСТУВАННЯ реєстрації електронних кабінетів – з 10.00 21 червня до 22.00 22 червня 2023 року.

Системою подання заяв в ЕЛЕКТРОННІЙ формі зможуть скористатися у повній мірі тільки вступники, які мають свідоцтво про здобуття базової загальної середньої освіти (далі – Свідоцтво), виготовлених з використанням фотополімерних технологій і бажають вступити на денну форму навчання за освітнім ступенемфаховий молодший бакалавр.

Інструкція щодо створення електронного кабінету для вступу із сертифікатами ЗНО (на основі базової загальної середньої освіти)

Відеоінструкція

Спеціальності Коледжу УКД

Ми дбаємо про те, щоб кожен студент розвивав свої таланти та здібності, світоглядно формувався та ставав вмотивованим для досягнення успіхів.

Право Коледж-01Дізнатися більше

Право

Cпеціальність, яка формує в студентів правову культуру, громадянську компетентність, розуміння та сприйняття понять справедливості, рівності, свободи, миру та демократії.
архітектура1Дізнатися більше

Архітектура та містобудування

Сучасна спеціальність Коледжу УКД, програма якої орієнтована на навчання професіоналів, пов’язаних з архітектурним проектуванням в організаціях та на підприємствах різних форм власності.

Дизайн 1Дізнатися більше

Дизайн

Актуальна та сучасна спеціальність, програма якої орієнтована на навчання високопрофесійних дизайнерів в умовах сучасного глобалізованого суспільства.

Банківська справа1Дізнатися більше

Фінанси, банківська справа та страхування

Перспективна спеціальність, яка навчить, як одержувати стабільно високий дохід та орієнтуватися у сфері грошей.

прог забезпечення1Дізнатися більше

Інженерія програмного забезпечення

Одна з найбільш затребуваних спеціальностей ХХІ століття, яка дає можливість студентам без перебільшення, «тримати весь інформаційний світ у руках».

інженер будувництво1Дізнатися більше

Будівництво та цивільна інженерія

Актуальна та сучасна спеціальність, результати якої втілюються у красі наших міст, зручності та безпеці помешкань, побудові різних конструкцій.

хореографія-01Дізнатися більше

Сучасна хореографія

Нова унікальна спеціальність Коледжу УКД, відкрита вперше на Західній Україні, програма якої орієнтована на навчання фахівців у сфері сучасної хореографії.

музичне мистецтво-01Дізнатися більше

Музичне мистецтво

Мистецька спеціальність Коледжу УКД, завдяки якій студент зможе розвинути кращі вокальні можливості, показати особливості голосу, навчитися специфіки вокальної роботи із голосовим апаратом.

hotel-speciality-header-imageДізнатися більше

Готельно-ресторанна справа

Готельно-ресторанний бізнес є галуззю з високим рівнем конкуренції, що має на меті забезпечити високий рівень комфорту, задовольнити найрізноманітніші побутові, господарські та культурні запити гостей та потреби споживачів.

tourizm-header-imageДізнатися більше

Туризм

Туризм – цікава, креативна, модна, прибуткова і приваблива сфера діяльності. Якщо Ви любите подорожувати – чудово, але організувати подорож для когось – це справжнє мистецтво!

management-headerДізнатися більше

Менеджмент

Нині управління стало однією з найважливіших професій, а навчання менеджменту є основою підготовки керівників-професіоналів.

Контакти Приймальної Комісії

Завжди раді відповісти на Ваші запитання щодо вступу

Пн - Пт

Сб - Нд