Зарахування на І курс освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра на базі 9-ти класів відбуватиметься за результатами складання вступних випробувань (творчих конкурсів) з двох загальноосвітніх предметів::

1) українська мова (перший предмет);

2) за вибором вступника, залежно від обраної спеціальності (другий предмет).

Перелік вступних випробувань і творчих конкурсів

Для абітурієнтів, які у 2022 р. вступатимуть на навчання за спеціальностями «Архітектура та містобудування», «Дизайн», «Хореографія» або «Музичне мистецтво», зараховуватимуться результати вступного випробування з української мови, а а також результати творчих конкурсів: з рисунку – для архітектури та дизайну; з естрадного співу – для музичного мистецтва; з сучасної хореографії – для хореографії, що будуть проводитися у Фаховому коледжі УКД з дотриманням усіх необхідних санітарних вимог.

Програма творчого конкурсу з Естрадного співу
Програма творчого конкурсу з Сучасного танцю
Програма творчого конкурсу з Рисунку (Архітектура)
Програма творчого конкурсу з Рисунку (Дизайн)

ДЕДЛАЙНИ

23.06. – 13.07.2022 р. – реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів

30.06. – 13.07.2022 р. – прийом заяв та документів;

14.07. – 23.07.2022 р. – творчі конкурси, вступні іспити;

не пізніше ніж 03 серпня 2022 року – зарахування вступників;

01.08. – 30.08.2022 р. – додатковий набір;

не пізніше ніж 31 серпня 2022 року – додаткове зарахування вступників.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ
  1. Копія ID-картки (свідоцтво про народження для осіб, яким виповнюється 14 років після 01 квітня 2022 року!);
  2. Документ про освіту з додатком;
  3. Копія ідентифікаційного номера;
  4. Чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.;
  5. Папка на зав’язках.
РЕЄСТРАЦІЯ ЕЛЕКТРОННОГО КАБІНЕТУ

ВСТУП НА ОСНОВІ БАЗОВОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Увага! РЕЄСТРАЦІЯ електронних кабінетів вступників розпочинається з 10.00 23 ЧЕРВНЯ 2022 року!

ТЕСТУВАННЯ реєстрації електронних кабінетів – з 10.00 21 червня до 22.00 22 червня 2022 року.

Системою подання заяв в ЕЛЕКТРОННІЙ формі зможуть скористатися у повній мірі тільки вступники, які мають свідоцтво про здобуття базової загальної середньої освіти (далі – Свідоцтво), виготовлених з використанням фотополімерних технологій і бажають вступити на денну форму навчання за освітнім ступенемфаховий молодший бакалавр.

Інструкція щодо створення електронного кабінету для вступу із сертифікатами ЗНО (на основі базової загальної середньої освіти)

Відеоінструкція

Спеціальності Коледжу УКД

Ми дбаємо про те, щоб кожен студент розвивав свої таланти та здібності, світоглядно формувався та ставав вмотивованим для досягнення успіхів.

Право Коледж-01Дізнатися більше

Право

Cпеціальність, яка формує в студентів правову культуру, громадянську компетентність, розуміння та сприйняття понять справедливості, рівності, свободи, миру та демократії.
архітектура1Дізнатися більше

Архітектура та містобудування

Сучасна спеціальність Коледжу УКД, програма якої орієнтована на навчання професіоналів, пов’язаних з архітектурним проектуванням в організаціях та на підприємствах різних форм власності.

Дизайн 1Дізнатися більше

Дизайн

Актуальна та сучасна спеціальність, програма якої орієнтована на навчання високопрофесійних дизайнерів в умовах сучасного глобалізованого суспільства.

Банківська справа1Дізнатися більше

Фінанси, банківська справа та страхування

Перспективна спеціальність, яка навчить, як одержувати стабільно високий дохід та орієнтуватися у сфері грошей.

прог забезпечення1Дізнатися більше

Інженерія програмного забезпечення

Одна з найбільш затребуваних спеціальностей ХХІ століття, яка дає можливість студентам без перебільшення, «тримати весь інформаційний світ у руках».

інженер будувництво1Дізнатися більше

Будівництво та цивільна інженерія

Актуальна та сучасна спеціальність, результати якої втілюються у красі наших міст, зручності та безпеці помешкань, побудові різних конструкцій.

хореографія-01Дізнатися більше

Сучасна хореографія

Нова унікальна спеціальність Коледжу УКД, відкрита вперше на Західній Україні, програма якої орієнтована на навчання фахівців у сфері сучасної хореографії.

музичне мистецтво-01Дізнатися більше

Музичне мистецтво

Мистецька спеціальність Коледжу УКД, завдяки якій студент зможе розвинути кращі вокальні можливості, показати особливості голосу, навчитися специфіки вокальної роботи із голосовим апаратом.

Контакти Приймальної Комісії

Завжди раді відповісти на Ваші запитання щодо вступу

Графік роботи

Пн - Пт