Зарахування на І курс освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» на базі 9-ти класів відбуватиметься за результатами складання вступних випробувань з двох загальноосвітніх предметів:

1) українська мова та література (перший предмет);

2) історія України або математика (другий предмет) залежно від обраної вступником спеціальності.

Перелік конкурсних предметів

Для абітурієнтів, які у 2020 р. вступатимуть на навчання за спеціальностями «Архітектура та містобудування», «Дизайн», «Музичне мистецтво» або «Хореографія», зараховуватимуться результати вступного випробування з української мови, а також результати творчих конкурсів: з рисунку – для архітектури та дизайну; з естрадного співу – для музичного мистецтва; з сучасної хореографії – для хореографії, що будуть проводитися в дистанційній формі, в онлайн-режимі чи в Коледжі УКД з дотриманням усіх необхідних санітарних вимог.

Програма творчого конкурсу з Естрадного співу

Програма творчого конкурсу з Сучасного танцю

Програма творчого конкурсу з Рисунку (Архітектура)

Програма творчого конкурсу з Рисунку (Дизайн)

інфа по вступу до коледжу 2-02

Вступникам на базі 9-ти класів у період з 30 червня по 13 липня 2020 року слід надіслати за вказаними поштовою або електронними адресами скановані копії або (фотокопії) зазначених нижче документів:

1) заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка, згідно Додатку 1 (Заява);

2) ID-картки або свідоцтва про народження для осіб, яким виповнюється 14 років після 01 травня 2020 року;

3) свідоцтва про здобуття базової середньої освіти з додатком;

4) облікової картки платника податків (за наявності);

5) кольорової фотокартки для документів розміром 3х4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника (1 шт. – якщо сканкопії або фотокопії документів надсилаються на електронні адреси; 4 шт. – якщо копії документів надсилаються на поштову адресу Приймальної комісії).;

У темі електронного листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові. В тексті листа вступник обов’язково зазначає прізвище, ім’я, по батькові (повністю) та вказує спеціальність, за якою він подає документи для вступу на навчання до Коледжу УКД.

Представник Приймальної комісії обов’язково перевірить відповідність документів, які необхідні для реєстрації вступника в ЄДЕБО, та надасть відповідь про отримання документів і допуск до конкурсного відбору вступника (на електронну адресу із якої надішли документи або за вказаним номером телефона).

Зразок заяви для 1 курсу Коледжу УКД

Поштова адреса ЗВО

вул. Євгена Коновальця, 35, м. Івано-Франківськ, 78018

І поверх, Кабінет № 1

Адреси електронної пошти

(оберіть одну із зазначених)

vstup@ukd.edu.ua

university@ukd.edu.ua

oksana.kaleniuk@ukd.edu.ua

roksolana.bilous@iful.edu.ua

Контактні телефони

+38098 478-53-59

+38066 812-19-23

+38099 755-75-75

Спеціальності Коледжу УКД

Ми дбаємо про те, щоб кожен студент розвивав свої таланти та здібності, світоглядно формувався та ставав вмотивованим для досягнення успіхів.

Право Коледж-01Дізнатися більше

Право

Cпеціальність, яка формує в студентів правову культуру, громадянську компетентність, розуміння та сприйняття понять справедливості, рівності, свободи, миру та демократії.
архітектура1Дізнатися більше

Архітектура та містобудування

Сучасна спеціальність Коледжу УКД, програма якої орієнтована на навчання професіоналів, пов’язаних з архітектурним проектуванням в організаціях та на підприємствах різних форм власності.

Дизайн 1Дізнатися більше

Дизайн

Актуальна та сучасна спеціальність, програма якої орієнтована на навчання високопрофесійних дизайнерів в умовах сучасного глобалізованого суспільства.

Банківська справа1Дізнатися більше

Фінанси, банківська справа та страхування

Перспективна спеціальність, яка навчить, як одержувати стабільно високий дохід та орієнтуватися у сфері грошей.

прог забезпечення1Дізнатися більше

Інженерія програмного забезпечення

Одна з найбільш затребуваних спеціальностей ХХІ століття, яка дає можливість студентам без перебільшення, «тримати весь інформаційний світ у руках».

інженер будувництво1Дізнатися більше

Будівництво та цивільна інженерія

Актуальна та сучасна спеціальність, результати якої втілюються у красі наших міст, зручності та безпеці помешкань, побудові різних конструкцій.

хореографія-01Дізнатися більше

Сучасна хореографія

Нова унікальна спеціальність Коледжу УКД, відкрита вперше на Західній Україні, програма якої орієнтована на навчання фахівців у сфері сучасної хореографії.

музичне мистецтво-01Дізнатися більше

Музичне мистецтво

Мистецька спеціальність Коледжу УКД, завдяки якій студент зможе розвинути кращі вокальні можливості, показати особливості голосу, навчитися специфіки вокальної роботи із голосовим апаратом.

Контакти Приймальної Комісії

Завжди раді відповісти на Ваші запитання щодо вступу

Графік роботи

Пн - Пт