У 2020 році набір до Коледжу університету на базі 11-ти класів здійснюватиметься за результатами вступних іспитів без ЗНО або за наявності сертифікатів ЗНО з двох предметів:

• українська мова та література (обов’язковий), історія України, математика або географія (на вибір абітурієнтів) – для спеціальностей «Право», «Фінанси, банківська справа та страхування»;

• українська мова та література (обов’язковий), математика, фізика або історія України (на вибір абітурієнтів) – для спеціальностей «Будівництво та цивільна інженерія», «Інженерія програмного забезпечення».

• при вступі на спеціальності «Архітектура та містобудування», «Дизайн», "Музичне мистецтво" або "Хореографії" за наявності сертифікату ЗНО або іспиту з української мови та літератури і результатами проходження в Коледжі університету творчого конкурсу (рисунку, сучасної хореографії, естрадного співу), що будуть проводитися в дистанційній формі, в онлайн-режимі чи в Коледжі УКД з дотриманням усіх необхідних санітарних вимог.

Зарахування на навчання до Коледжу УКД на базі 11-ти класів відбуватиметься за результатами проходження ЗНО або вступних іспитів (творчих конкурсів) у Коледжі УКД на власний розсуд абітурієнтів у будь-яких комбінаціях.

Умови зарахування на 2 курс Коледжу (після 11 класів)
  • реєстрація електронних кабінетів вступників після 11 класів, які мають 2 сертифікати ЗНО 2017–2020 років, та інших необхідних документів розпочинається 01 серпня 2020 р.;

• прийом заяв та документів у паперовій формі від вступників, які не мають сертифікатів ЗНО, розпочинається 13 серпня 2020 р.;

• прийом заяв та документів закінчується:

о 18:00 22 серпня 2020 р. – для осіб, які вступають на основі співбесіди або вступних іспитів та творчих конкурсів;

о 18:00 01 вересня 2020 р. – для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання;

• вступні іспити, творчі конкурси проводяться з 23 до 29 серпня 2020 р. включно;

• співбесіди проводяться з 23 до 28 серпня 2020 р. включно;

• зарахування вступників відбувається:

за кошти фізичних або юридичних осіб – не пізніше 12:00 19 вересня 2020 р. (додаткове зарахування на вільні місця за кошти фізичних та юридичних осіб – не пізніше ніж 30 вересня 2020 року).