У 2021 році набір до Коледжу університету на базі 11-ти класів здійснюватиметься за результатами вступних іспитів без ЗНО або за наявності сертифікатів ЗНО з двох предметів:

• українська мова та література (обов’язковий), історія України, математика або географія (на вибір абітурієнтів) – для спеціальностей «Право», «Фінанси, банківська справа та страхування»;

• українська мова та література (обов’язковий), математика, фізика або історія України (на вибір абітурієнтів) – для спеціальностей «Будівництво та цивільна інженерія», «Інженерія програмного забезпечення».

• при вступі на спеціальності «Архітектура та містобудування», «Дизайн», "Музичне мистецтво" або "Хореографії" за наявності сертифікату ЗНО або іспиту з української мови та літератури і результатами проходження в Коледжі університету творчого конкурсу (рисунку, сучасної хореографії, естрадного співу), що будуть проводитися в дистанційній формі, в онлайн-режимі чи в Коледжі УКД з дотриманням усіх необхідних санітарних вимог.

Зарахування на навчання до Коледжу УКД на базі 11-ти класів відбуватиметься за результатами проходження ЗНО або вступних іспитів (творчих конкурсів) у Коледжі УКД на власний розсуд абітурієнтів у будь-яких комбінаціях.

Умови зарахування на 2 курс Коледжу (після 11 класів)
  • 01 липня 2021 р. – реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів;

• 14.07. – 26.07. 2021 р. – прийом заяв та документів для осіб, які вступають на основі творчих конкурсів, співбесід або вступних іспитів;

• 14.07. – 02.08. 2021 р. – творчі конкурси, вступні іспити;

• 24.07. – 29.07.2021 р. – співбесіди;

• 14.07. – 02.08. 2021 р. – прийом заяв та документів для осіб, які вступають тільки за результатами зовнішнього незалежного оцінювання;

• не пізніше ніж 20 серпня 2021 року – зарахування вступників.

• не пізніше ніж 30 вересня 2021 року – додаткове зарахування вступників.

• *Міністерство освіти і науки України передбачає для вступників можливість надсилання сканкопій необхідних документів електронною поштою, наклавши на заяви кваліфікований електронний підпис, а самі оригінали документів донести вже після початку навчання.