У 2022 році набір до Фахового коледжу УКД на базі 11-ти класів здійснюватиметься у будь-яких комбінаціях на власний розсуд вступника за результатами вступних іспитів (творчих конкурсів) без ЗНО та/або за наявності сертифікатів ЗНО з двох предметів ( 2019, 2020, 2021 та 2022 років):

• українська мова (обов’язковий), історія України, математика або географія (на вибір абітурієнтів) – для спеціальностей «Право», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Менеджмент», «Готельно-ресторанна справа», «Туризм»;

• українська мова (обов’язковий), математика, фізика або історія України (на вибір абітурієнтів) – для спеціальностей «Будівництво та цивільна інженерія», «Інженерія програмного забезпечення»;

• при вступі на спеціальності «Архітектура та містобудування», «Дизайн», «Музичне мистецтво» або «Хореографія», за наявності сертифікату ЗНО або іспиту з української мови і результатами проходження у Фаховому коледжі УКД творчого конкурсу (рисунку, сучасної хореографії, естрадного співу), що будуть проводитись у Фаховому коледжі УКД з дотриманням усіх необхідних санітарних вимог.

Умови зарахування на 2 курс Коледжу (після 11 класів)
  • 01 липня – 03 серпня 2022 р.  – реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів;

• 14.07. – 26.07. 2022 р. – прийом заяв та документів для осіб, які вступають на основі творчих конкурсів або вступних іспитів;

• 14.07. – 03.08. 2022 р. – прийом заяв та документів для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів ЗНО;

• 21.07. – 02.08. 2022 р. – творчі конкурси, вступні іспити;

• не пізніше ніж 18 серпня 2022 року – зарахування вступників;

• 01.08. – 30.08. 2022 р. – додатковий набір;

• 01.09. – 29.09. 2022 р. – додатковий набір;

• не пізніше ніж 30 вересня 2022 року – додаткове зарахування вступників.

• *Міністерство освіти і науки України передбачає для вступників можливість надсилання сканкопій необхідних документів електронною поштою, наклавши на заяви кваліфікований електронний підпис, а самі оригінали документів донести вже після початку навчання.

РЕЄСТРАЦІЯ ЕЛЕКТРОННОГО КАБІНЕТУ

ВСТУП ІЗ СЕРТИФІКАТОМ ЗНО (НА ОСНОВІ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ)

Увага! РЕЄСТРАЦІЯ електронних кабінетів вступників розпочинається з 10.00 01 ЛИПНЯ 2022 року!
ТЕСТУВАННЯ реєстрації електронних кабінетів – з 10.00 29 червня до 22.00 30 червня 2022 року.

Системою подання заяв в ЕЛЕКТРОННІЙ формі зможуть скористатися у повній мірі тільки вступники, які мають свідоцтво про здобуття повної загальної освіти (далі – Свідоцтво) або атестат про повну загальну середню освіту (далі – Атестат), виготовлених з використанням фотополімерних технологій та сертифікати ЗНО 2019, 2020, 2021 та 2022 років і бажають вступити на денну або заочну форми навчання за освітнім ступенем фаховий молодший бакалавр.

Інструкція щодо створення електронного кабінету для вступу із сертифікатами ЗНО (на основі повної загальної середньої освіти)

Відеоінструкція