У 2023 році зарахування до Фахового коледжу УКД на базі 11-ти класів або ОКР кваліфікованого робітника здійснюватиметься за результатами творчих конкурсів при вступі на творчі спеціальності або за результатами розгляду мотиваційних листів на усі інші спеціальності:

• У формі розгляду мотиваційних листів – для спеціальностей «Право», «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», «Менеджмент», «Готельно-ресторанна справа», «Туризм і рекреація», «Будівництво та цивільна інженерія», «Інженерія програмного забезпечення»;

• Для спеціальностей «Архітектура та містобудування», «Дизайн» – за результатами проходження офлайн або онлайн творчого конкурсу з Рисунку та мотиваційного листа;

• Для спеціальності «Музичне мистецтво» – за результатами проходження офлайн або онлайн творчого конкурсу з Естрадного співу та мотиваційного листа;

• Для спеціальності «Хореографія» – за результатами проходження офлайн або онлайн творчого конкурсу з Сучасної хореографії та мотиваційного листа.

Умови зарахування до Коледжу (після 11 класів)
  • з 03 липня 2023 р. – реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів;

• 10.07. – 31.07. 2023 р. – реєстрація і прийом заяв для осіб, які вступають на творчі спеціальності (022 Дизайн, 024 Хореографія, 025 Музичне мистецтво, 191 Архітектура та містобудування);

• 10.07. – 09.08. 2023 р. – реєстрація і прийом заяв для осіб, які вступають на інші спеціальності

• 01.08. – 09.08. 2023 р. – творчі конкурси;

• не пізніше ніж 31 серпня 2023 року – зарахування вступників;

• 01.09. – 30.09. 2023 р. – додатковий набір;

• 01.10. – 30.10. 2023 р. – додатковий набір;

• не пізніше ніж 30 листопада 2023 року – додаткове зарахування вступників.

• *Міністерство освіти і науки України передбачає для вступників можливість надсилання сканкопій необхідних документів електронною поштою, наклавши на заяви кваліфікований електронний підпис, а самі оригінали документів донести вже після початку навчання.

РЕЄСТРАЦІЯ ЕЛЕКТРОННОГО КАБІНЕТУ

ВСТУП ІЗ СЕРТИФІКАТОМ ЗНО (НА ОСНОВІ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ)

Увага! РЕЄСТРАЦІЯ електронних кабінетів вступників розпочинається з 10.00 03 ЛИПНЯ 2023 року!

Системою подання заяв в ЕЛЕКТРОННІЙ формі зможуть скористатися у повній мірі тільки вступники, які мають свідоцтво про здобуття повної загальної освіти (далі – Свідоцтво) або атестат про повну загальну середню освіту (далі – Атестат), виготовлених з використанням фотополімерних технологій і бажають вступити на денну або заочну форми навчання за освітнім ступенем фаховий молодший бакалавр.

Інструкція щодо створення електронного кабінету для вступу із сертифікатами ЗНО (на основі повної загальної середньої освіти)

Відеоінструкція