зображення_2026-02-20_081930838

Deutsch macht Spaß!

Сьогодні в межах Лінгвістичного тижня до Дня рідної мови наш Фаховий коледж УКД заговорив німецькою.

Викладачка німецької мови Олександра Медейчук підготувала програму, яка дала змогу студентам коледжу та університету, що вивчають німецьку мову, поринути в мовне середовище через гру та живу комунікацію.

На інтерактиві «Deutsch macht Spaß!» студенти:

✅ руйнували міфи про “сувору” німецьку;

✅ практикували розмовну мову в ігровій формі;

✅ презентували особливості німецької та української мов за допомогою польської та англійської;

✅ декламували вірші Генріха Гайне мовою оригіналу;

✅ заряджалися позитивом на весь тиждень.

Такі заняття допомагають не лише краще опанувати мову, а й відчути культурний контекст країни, де вона є рідною. Дякуємо кожному, хто був з нами! Sie sind Spitze!

Лінгвістичний тиждень набирає обертів! Естафета прямує до англійської мови 😉!

зображення_2026-02-20_081723093

Профілактичне навчання з протидії онлайн-шахрайствам

16 лютого для студентів Фахового коледжу УКД спеціальностей “Менеджмент”, “Маркетинг” і “Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок” у межах Дня безпечного інтернету відбулася зустріч з підполковником поліції Юлією Корженською, представницею кіберполіції Прикарпаття, яка провела для студентів профілактичні навчання з протидії онлайн-шахрайствам.

Під час заходу п.Юлія:

• ознайомила молодь з найпоширенішими схемами інтернет-шахрайств;

• роз’яснила, як розпізнавати фішингові сайти та шахрайські повідомлення;

• пояснила правила безпечного користування банківськими картками;

• надала практичні рекомендації щодо захисту персональних даних.

Окрему увагу під час зустрічі приділила проєкту «Брама», який спрямований на протидію онлайн-шахрайству та дезінформації. Студентам розповіли, як можна долучитися до ініціативи, повідомляти про підозрілі інтернет-ресурси та сприяти блокуванню шахрайського контенту.

Зустріч, організована кандидаткою економічних наук, викладачкою циклової комісії з бізнесу та управління Наталією Розумович (Наталя Розумович), відбулася у форматі відкритого діалогу, під час якого студенти мали можливість поставити запитання та отримати фахові відповіді від кіберполіцейської.

зображення_2026-02-20_081516902

Практичне заняття від директора ТОВ «СП-Альянс»

17 лютого студенти спеціальності G3 Електрична інженерія Фахового коледжу УКД взяли участь у практичному занятті від стейкхолдера освітньої програми, директора ТОВ «СП-Альянс» Олександра Сорохтея.

Компанія «СП-Альянс» є офіційним дистриб’ютором “JinkoSolar” – одного з провідних світових виробників фотоелектричних модулів та інтеграторів систем зберігання енергії.

Під час зустрічі фахівець розповів про специфіку роботи з інверторами та акумуляторними системами, які раніше підприємство передало для освітніх потреб УКД.

Спільно зі студентами Олександр Сорохтей підʼєднав систему до додатку “JinkoSolar”, що дає змогу в реальному часі відстежувати параметри акумуляторів, споживання електроенергії з мережі і в разі наявної сонячної електростанції – генерацію електроенергії.

«Ми запросили Олександра Сорохтея, щоб він поділився власним досвідом роботи з обладнанням, звернув увагу на важливі аспекти налаштування та експлуатації. Нам важливо залучати фахівців, які працюють з високотехнологічним обладнанням і можуть поділитися професійними нюансами та практичними порадами», – зазначив старший викладач кафедри архітектури та будівництва УКД Назарій-Андрій Сорока.

лого коледжу на хедер-02

Будь з нами:

Написати директору

Контакти

  • вул. Є. Коновальця, 35

    м. Івано-Франківськ, 76018

  • +38 (0342) 77 18 45
  • university@ukd.edu.ua
  • college.ukd@ukd.edu.ua

Світлини

©2020. King Danylo University. All Rights Reserved