Студентки ІІ курсу – призерки обласного етапу XXIV Міжнародного конкурсу з української мови

Студентки ІІ курсу Фахового коледжу УКД Віталіна Москалик та Анастасія Гребенюк – призерки обласного етапу XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

«Талант, помножений на працю, завжди дає чудовий результат! Успіх дівчат – чіткий приклад цього. У наших студентів велике майбутнє!» – відзначила доцентка кафедри перекладу та філології Ольга Петрів.

«Безперечно, тепер конкурс Шевченка має дещо інше значення для всього українства. Адже розуміємо, якою ціною виборюємо право говорити рідною мовою та плекати нашу автентичну культуру. Не можемо достоту осягнути геній Шевченка, адже він поза часом, – відзначає викладачка української мови і літератури Вікторія Фінів і додає: – Навчаючи, максимум своїх зусиль спрямовуємо на те, щоб проявити студентам красу і силу українського слова».