Клас-концерти і хореографічні композиції студентів та викладачів

Клас-концерти з предметів «Основи сучасної хореографії», «Модерн-джаз», «Afro jazz», «High heels», «Композиція та постановка танцю», «Акторська майстерність та режисура в танці», «Contemporary» і хореографічні композиції студентів та викладачів спеціальності «Сучасна хореографія» відбулися 17 грудня в Університеті Короля Данила.

Захід «Живу танцем» об’єднав поціновувачів хореографічного мистецтва, хореографів та педагогів міста й області, які є потенційними роботодавцями студентів спеціальності.

«Презентація фрагментів уроків, хореографічніх композицій, а також індивідуальних постановок студентів-хореографів надзвичайно важлива у ключі реалізації ними набутих умінь, самовираження на сцені», – відзначає голова циклової комісії з хореографії, сценічного та музичного мистецтва Василь Шеремета.

Читати на Facebook