Засідання Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Івано-Франківської області

Сьогодні, 30 листопада, на базі Фахового коледжу ЗВО «Університет Короля Данила» відбулося засідання Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Івано-Франківської області.

З привітальним словом від ректорату до очільників коледжів звернувся перший проректор Михайло Косьмій, який представив гостям директора Фахового коледжу УКД Володимира Яслика.

Опісля керівники закладів фахової передвищої освіти працювали згідно з порядком денним, модерував зустріч голова Ради директорів Василь Бабінець. Подякою від Ради директорів ЗФПО за сумлінну роботу на посаді директора Фахового коледжу УКД та активну участь у роботі Ради нагородили Інну Варварук (Інна Данилюк). Володимир Яслик презентував коледж, ознайомив з його матеріально-технічною базою, особливостями педагогічної та управлінської діяльності, розповів про контингент студентів та педагогічних (науково-педагогічних) працівників.