Тризуб, що об’єднує покоління

З ініціативи Молодіжної ради Івано-Франківська, яку очолює Святослав Білоус (Sviatoslav Bilous) – викладач Фахового коледжу Університету Короля Данила, відбулася акція утворення живого герба України, приурочена до дня ухвалення постанови Верховної Ради України “Про Державний герб України”.

Флешмоб було проведено у колі людей, які спільно працюють на розвиток молоді та молодіжної політики в громаді. До акції долучилися Молодіжний центр «Рух», Департамент молодіжної політики та спорту, розвитку територій та роботи з внутрішньо переміщеними особами Івано-Франківської міської ради, представники інших структур міської ради, а також наші студенти – здобувачі освіти Фахового коледжу Університету Короля Данила, зокрема першокурсники спеціальності «Інженерія програмного забезпечення».

Фаховий коледж УКД пишається такою синергією різних суб’єктів молодіжної політики, які об’єдналися заради спільної справи – нагадати всім і передусім самим собі про ту ціну, яку платять Сили оборони України, щоб відстояти, зокрема, і тризуб як символ нашої державності!

лого коледжу на хедер-02

Будь з нами:

Написати директору

Контакти

  • вул. Є. Коновальця, 35

    м. Івано-Франківськ, 76018

  • +38 (0342) 77 18 45
  • university@ukd.edu.ua
  • college.ukd@ukd.edu.ua

Світлини

©2020. King Danylo University. All Rights Reserved