Всесвітній день ментального здоров’я

Щороку у Всесвітній день ментального здоров’я, який відзначають 10 жовтня, маємо нагоду звернути увагу на особливості власного психічного стану та подбати про нього.

Студенти Фахового коледжу впевнені, що в умовах повномасштабної війни ми повинні дбати про своє ментальне здоровʼя щодня й щомиті плекати свою стійкість. Під час комунікаційних зустрічей студенти мали змогу переконатися, що ментальне здоров’я є важливим для втілення власних бажань, реалізації цілей, доброго фізичного самопочуття.

Разом з кураторами (Цюцяк А.Л., Балинський Ю.А., Басараба В.М., Гаркавий І. І., Дружеловська Г.М., Панікаревич В.В., Остапова Л.В., Попадинець І.Р., Куцик Л.В., Семкович В.Б., Витвицький Р.І., Пилипів Р.Б., Яслик В.І.) здобувачі освіти переводили емоції в активні дії, культивували вдячність і вибудовували власні опори.

Дбаймо про своє ментальне здоров’я!