Студенти-правоохоронці в гостях у поліції

У межах комунікаційної години (куратор Володимир Яслик) студенти першого та другого курсів спеціальності 262 Правоохоронна діяльність відвідали Івано-Франківське районне управління поліції ГУНП в Івано-Франківській області.

Про структуру управління Національної поліції в Івано-Франківській області, особливості адміністративної відповідальності неповнолітніх, про наслідки та дії у разі зникнення неповнолітніх осіб з місця проживання розповіли працівники відділу ювенальної превенції, зокрема майор поліції Марина Балан та лейтенант поліції Марія Зорій.

Дякуємо за екскурсію працівникам поліції. Сподіваємося, що такі зустрічі стануть регулярними, адже своє майбутнє місце роботи студенти повинні знати сповна.