Володимир Сірко – начальник відділення навчання з мінної безпеки, учасник бойових дій, з досвідом роботи понад 20 років; Михайло Кузьма – фельдшер частини піротехнічних робіт підводного та гуманітарного розмінування, залучений на ротації для взаємодії піротехнічних розрахунків та Дмитро Ясінський – водій-сапер, наочно демонстрували вибухові пристрої, розповідали про особливості мінної безпеки, а також ділилися досвідом та знаннями, які допомагають рятувати життя.

Студенти мали можливість не лише послухати професіоналів, але й здобути практичні знання щодо безпеки в разі виявлення вибухових пристроїв. Запрошені не оминули увагою також питання домедичної допомоги в разі вибуху гранати чи міни.

Представники ДСНС наголосили, що з боку батьків потрібний більший безпековий контроль, особливо в умовах, коли йдеться про потенційно небезпечні предмети та вибухонебезпечні ситуації. Батьки разом з педагогами повинні навчати дітей обережності, пояснювати основи мінної безпеки та дії в разі виявлення підозрілих предметів. Спільними зусиллями можемо мінімізувати ризики та зберегти безпеку молодого покоління.