Для здобувачів Фахового коледжу в межах освітньої компоненти «Основи економічної теорії» представники “IdeaBank” провели бінарне заняття на тему: «Фінансово-кредитна система”. Спікерами події стали провідні фахівці банку: Олена Камінська – керівниця відділу адаптації та розвитку персоналу, Марина Каркіч – начальниця Івано-Франківського відділення банку, Катерина Тарарук – керівниця відділу рекрутингу. Студентам партнери розповіли про організацію роботи в банківській установі, ключові етапи розвитку кар’єри та перспективи працевлаштування в банківській сфері. «Робота зі студентами – це досвід, який надихає. Вони активні й прагнуть бути залученими в процес пошуку роботи. Як роботодавці, ми надаємо перевагу кандидатам, котрі зацікавлені роботою, адже їх буде легше адаптувати та навчити працювати», – ділиться керівниця відділу рекрутингу «Ідея Банку» Катерина Тарарук. «Банківська сфера – одна з найважливіших галузей в державі. Саме від стабільної роботи фінансової системи та банків залежить добробут населення і його впевненість у майбутньому. Банки розширюють фінансові можливості для громадян та бізнесу, надаючи в користування необхідні кошти», – зазначає викладачка циклової комісії з управління та адміністрування Наталія Розумович.