З метою надання пропозицій для удосконалення освітньо-професійних програм “Графічний дизайн”, “Архітектура та містобудування” відбулася зустріч дирекції Фахового коледжу, викладачів зазначених ОПП і голови Студентської ради з реставраторкою Марією Козакевич.

На зустрічі гостя наголосила передусім на цінностях – мотивувати студентів берегти наше, українське, яке відбиває надбання нашої культури, історичну спадщину, що творить наш український дух.

Як керівниця різних просвітницьких проєктів, зокрема реставраційних, п. Марія звернула увагу на важливість практичної складової під час занять, розповіла про громадські ініціативи, а також поділилася ідеями, що можна використати для покращення в навчанні деяких освітніх компонентів.

Дякуємо Марії Козакевич за приділений час, важливі ідеї, надзвичайний енергетичний посил. Стаємо кращими!