20 найкращих студентів І-ІІ курсу спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» Фахового коледжу УКД узяли участь у заході «Година коду» в COAX Software.

«Година коду» — це світова ініціатива, спрямована на популяризацію програмування та розкриття його важливості в сучасному світі. Це короткий, але інтенсивний період, під час якого учасники мають можливість поринути у світ коду, розкриваючи його можливості та застосування в різних галузях.

На зустрічі студенти прослухали лекцію про штучний інтелект та нейромережі, зокрема йшлося про генерацію зображень з їхньою допомогою. Представник компанії розкрив поняття штучного інтелекту, використавши конкретний приклад – «Midjourney».

«Участь у «Годині коду» для студентів-айтівців є надзвичайно важливою, оскільки відкриває нові спектри інноваційного мислення та сприяє розвитку навичок, важливих у цифровому суспільстві. Таким чином здобувачі можуть відстежити, як програмування використовується в реальних проєктах, надаючи їм інструментарій для подальшого вдосконалення і самореалізації в галузі технологій та інновацій», – відзначив голова циклової комісії з інформаційних технологій Василь Шкатуляк.

лого коледжу на хедер-02

Будь з нами:

Написати директору

Контакти

  • вул. Є. Коновальця, 35

    м. Івано-Франківськ, 76018

  • +38 (0342) 77 18 45
  • university@ukd.edu.ua
  • college.ukd@ukd.edu.ua

Світлини

©2020. King Danylo University. All Rights Reserved