Брейн-ринг до Дня юриста

Студенти Фахового коледжу спеціальностей «Право» та «Правоохоронна діяльність» долучилися до тематичного брейн-рингу з нагоди Дня юриста.

Організаторами заходу стали члени наукового гуртка «Верховенство права». Учасники брейн-рингу продемонстрували свої знання в таких галузях права, як конституційне, цивільне, кримінальне, а також права людини та міжнародне право.

«Учасники мають можливість перевірити свої знання з правознавства. Ми намагалися включити базові питання, які вони вже вивчали в школі на уроках правознавства, а тепер почали вивчати на дисциплінах в університеті. Також прагнули залучити нових студентів до гуртка», — ділиться доцентка кафедри права та публічного управління, керівниця наукового гуртка «Верховенство права» Світлана Ходак.