Читання – це віконце, через яке люди бачать, пізнають світ і самих себе

Ці слова визначного нашого педагога Василя Сухомлинського і сьогодні не втратили актуальності. Скарбницею, де народжуються і зберігаються багатства людського духу, є бібліотека. Недаремно бібліотеки в давнину називали також «домом життя», «притулком мудрості», «храмом мудрості». Саме сьогодні, 30 вересня, у Всеукраїнський день бібліотек студенти першого курсу Фахового коледжу ЗВО «Університет Короля Данила» спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» відвідали «храм мудрості» під час ознайомлювальної екскурсії до Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.Франка. Занурити студентів у світ книг цікавою розповіддю змогла Бабій Людмила Василівна – директорка ОУНБ ім. І. Франка, заслужена працівниця культури України, а також головна бібліотекарка відділу економіко-виробничої літератури Селянкіна Галина Володимирівна. Нехай перше знайомство з науковою бібліотекою стане доброю традицією, що сприятиме успішному навчанню та дозвіллю наших студентів.